Listopad 2011

Christmast time Ooup :)

26. listopadu 2011 v 15:07 Little bit about me and my life
Tralaláááá . Tak a pomalu nám začínmají vánoce. To zas ten čas letí že deti :DDD Mě hrabe. Já sme Santa Claus muhehehehe :D :D Tak co? Chodíte si n anáměstí na punče,nakupujete dárky pod stromeček ? nebo to necháváte na poslední chvilku ? Já se nemužu dočkat toho cukorví,pohádek,rodiny, sníh miluju vánoce :)) Jaký dáek chcete pod stromeček? U mě to bude asi oblečení a kosmetika to je vše. Co si přeješ ty ?Party rock :)

18. listopadu 2011 v 20:56 Little bit about me and my life
Ták Holčíčí mejdan .No ze středy na čtvrtek sem spala u me kamarádky Terky.Na fotce (blondýnka) společne ještě s další kamarádkou Klárkou.No Myslím že všechny holky mají mít jednou za čas takový ten společný holčičí večer.Tak ten sem si nejvíc užila.Miluju holčičí večery a tento byl jeden z nezapomenutelných.Miluju svoje kamaráda . A co vy a divčí párty máte rádi ? NA ukázku Dávám pár fotek.Já jsem ta s vyšpuleným břichem a černýmavlasama. :)


Kristen (adminka)

15. listopadu 2011 v 18:14 Photos of myself
Přidávám jednu moji fotku. Prosím kritizujte jak chcete ale trochu soudnosti :D(Kristen)

Prosím zahlasujte mi je to pro mě nesmírně duležitý,oplacím kdo mi hlasne napište do komentáře a hned vám oplacím dekuji ♥


How to dress properly # 01

15. listopadu 2011 v 18:10 How to dress properly
Moda 2011.Holky jedná se spíš ho léte 2012 co nás čeká. Nebojte se extravagantnosti.Např.tyto brýle sme mohli videt i na známe herečce a zpevačce miley cyrus.Me osobne se moc líbí a nosí se pořád.Elegantní a tak trochu retro styl to je přesne ono.Dál se nemusíme bát výstředních a extravagantních barev.Já osobne ráda kombinuju barvy.A Modrá kabelka k temto brýlým kráásně sedí.K tomu bílí top a mini ryflové kratášky a jse in.Tento styl miluju.Na učes doporučuju výraznější drdol načesaný vysoko.Ničeho se nebojte a kombinujte jak nejlíp uznáte za vhodné.Xoxo Kristen :)


High school girl ???

15. listopadu 2011 v 17:58 Little bit about me and my life
Ahoj.Ted trochu vybočím ze sveta mody a líčení a podobně. Jelikož sem v 9 a musim se rozhodnout o volbě povolání nesmím trávit hodiny na pc ale učit se..Jdem rozhodnutá pro polgrafickou školu n aobor web designer a fotograf. Budu jenom doufat že me vezmou protože na přijmačkách se delá koláž.A jelikož nemám nejlepší známky z matiky a chemie tak jim to nevadí až tak moc jak u češtiny.Česština je na tomtooboru duležitá a t ami naštestí jde.Chtěla bych se zeptat vás holky kam si dáváte přihlášku ? protože já nevím kam si mám dát tu třetí.Dávám si Poligrafická střední škola s maturitou + voš , Střední zdravotnická škola (asistent zubního technika) a třetí nemám zdání kam dát.Proto me zajímá váš názor a kam se hlásite vy. Dekuju předem budu čekat na rady a koment y:)

Bronzy Smoky Eye Makeup Tutorial

14. listopadu 2011 v 20:58 How to properly rouge
Tak holky je tu video jak se dobře nalíčit.Me se to moc libilo když sem to našla tak sem o sem mohla dát.Doufám že se fám to bude hodit me se tento styl líčení moc líbí co vám ? :)

kristen si zas hrála..

14. listopadu 2011 v 15:00 Little bit about me and my life
No jo adminka tohoto blogu je fakt blázen :D :) včera sem se dom anudila a tak sem si řekla že bych si mohla udelat pierss sama doma :) Propíchnutí do rtu :)Jak sem to ukázala mamce tak mi piers hned zamítla :D a tak ho mít nebudu ale ještě uvidím .Vím sem blázen ani já sem neveřila že to fakt dokážu a asi to nezkoušejte ale jalikož já jsem blázen musím si skusit všechno :D já jsem prostě taková. Obrázek . Na obrázku jsem opravdu já :D :))Kristen

Nivea pure effect

14. listopadu 2011 v 14:55 My advices for you
Jak na krásnou a čistou pleť bez nečistot ? Moej rada. Náhodou jsem v DMku narazila na tohle.Nivea pure effect.Potřebovala jsem neco na plet atak jsem si vybrala toto. Je to dokonalá maska na pročištění pleti. Takže kdo má nejaké problémy s pletí a černé tečky třeba jako já ,tak vám doporučuju tuhle Niveu. Koupíte to v každé lepší drogerce za 100,- :) Učinek uvidíte hned po prvním použití ale celkový výsledek se dostaví až po pravidelném používání. Muj oveřenej tip :)

The hills

13. listopadu 2011 v 20:10 My advices for you
Podpatky ? Holky malá rada.. Vubec mi nepříjd epěkné když si například 13 letá nebo 14 letá holka vezme na sebe podpadky velykosti mrakodrapu :D. Dnes sem vydela takovou to slečnu a vypadá to otřesně a levně pro tak mladé holky. Ja si myslým že podpatky by meli nosit holky až od 18 ti let. Možná to zní divně ale vypadá líp. I když malý podpatek neuškodí třeba do divadla ,ale takové ty podpatky jehle tak to holky vynechejte..:)

Paper Bag Curls Tutorial : No Heat

13. listopadu 2011 v 15:40 Inspirations for myslef..
Dávám sem o5 tutoriál video jak si natočit a zkudrnatit vlasy,pro dívky které je mají rovné.
Já osobně je mám dost kudrnaté tak to nepotřebuji ale určitě se to holky bude hodit :)
A nepotřebujete ani kulmu nebo ostatní předmety ničící vlasy :)