My advices for you

Nivea pure effect

14. listopadu 2011 v 14:55
Jak na krásnou a čistou pleť bez nečistot ? Moej rada. Náhodou jsem v DMku narazila na tohle.Nivea pure effect.Potřebovala jsem neco na plet atak jsem si vybrala toto. Je to dokonalá maska na pročištění pleti. Takže kdo má nejaké problémy s pletí a černé tečky třeba jako já ,tak vám doporučuju tuhle Niveu. Koupíte to v každé lepší drogerce za 100,- :) Učinek uvidíte hned po prvním použití ale celkový výsledek se dostaví až po pravidelném používání. Muj oveřenej tip :)

The hills

13. listopadu 2011 v 20:10
Podpatky ? Holky malá rada.. Vubec mi nepříjd epěkné když si například 13 letá nebo 14 letá holka vezme na sebe podpadky velykosti mrakodrapu :D. Dnes sem vydela takovou to slečnu a vypadá to otřesně a levně pro tak mladé holky. Ja si myslým že podpatky by meli nosit holky až od 18 ti let. Možná to zní divně ale vypadá líp. I když malý podpatek neuškodí třeba do divadla ,ale takové ty podpatky jehle tak to holky vynechejte..:)

Nalepovací řasy ?

12. listopadu 2011 v 23:20
Mám tady malou radu pro vás holky. Dneska sem si povídala s mamkou o tom že si dávejte pozor jaké umělé řasy kupujete.Nedoporučuje se kupovat levný nalepovací řasy u vietnamcu za par korun.S levným lepidlem.Slečna to udelala a do 2 hodin ji otekly oči a mela je krvavé. Proto rači dejte o par korun navíc a kupte si kvalitní umelé řasy nekde v drogerii,než aby jste meli z ničené a nemocné oči.Dávejte pozor co kupujete.:)
 
 

Reklama